Перейти до вмісту

Лактейшн ВБ – кормова добавка для оптимізації харчування лактуючих корів, збільшує виробництво молока та вміст його компонентів, покращують репродуктивну функцію, збільшуючи прибуток підприємтсв.

lactation vb
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

Лактуючі корови - це як система перетворення корму в молоко та молока в прибуток. Оскільки непрямі витрати є більш менш фіксованими, то збільшення прибутку, в основному, залежить від затрат на корми з одного боку та від кількості отриманого молока і його компонентів (жиру та білку) з іншого.

Якщо вміст жиру в молоці можна легко відкоригувати, то з вмістом білка це зробити складніше. Незважаючи на те, що, завдяки останнім досягненням у галузі харчування молочних корів, виробництво білку в молоці було покращено, ситуація суттєво не змінилась, оскільки ці покращення були незначні.

Кілька досліджень довели, що теоретично корова може синтезувати більшу кількість молочного білка, однак, на практиці цього не відбувається, що означає, що харчові фактори, окрім амінокислот, можуть обмежувати його виробництво. Прийнято вважати, що мікрофлора рубця здатна синтезувати достатню кількість вітамінів групи Б для підтримки потреб жуйних тварин, однак потреби лактуючих корів найчастіше не враховуються у повному обсязі.

[contact-form-7 id="340" title="Замовлення"]