Перейти до вмісту

AviPremium D - це мікрокапсульована форма масляної кислоти, захищена від рубця, для високопродуктивних молочних корів і жуйних тварин.

avipremium d
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

Мікрокапсульована форма масляної кислоти у вигляді ефірів масляної кислоти, унікальне джерело енергії для кишкового епітелію для проліферації та цілісності для кращого всмоктування та кращої імунної системи (усуває вплив патогенних бактерій), ефективне джерело бородьби з клостридіозом.

Дозування:
дійні корови 50-150 г голови/добу, від 30 днів до 3 місяців після отелення
телята 0,5-3 кг/тону комбікорму

Склад: Глицеріл трибутірат (630 г), Масляна кислота (550 г), кремнеева кислота осаджена і висушена (350г)

Трибутирин є тригліцеридом масляної кислоти. Масляна кислота відіграє велику роль як джерело енергії для колоноцитів у кишечнику молодих тварин.
Трибутирин менш летючий і, отже, менш пахучий, ніж масляна кислота. Масляна кислота позитивно впливає на мікрофлору слизової оболонки. Етерифікація гліцерином дозволяє масляній кислоті повільно вивільнятися через ШКТ завдяки дії панкреатичних ферментів.

Основна роль масляної кислоти полягає як джерело енергії для кишкового епітелію для проліферації та цілісності для кращого всмоктування та кращої імунної системи (усуває вплив патогенних бактерій).
Багато ферм мають проблеми з клостридіозом через силос, забруднений ґрунтом (високий % золи свідчить про це), що збільшує ризик клостридіозу, що спричиняє проблеми зі здоров’ям кишечника, що призводить до HB (геморагічний синдром чаші, а також призводить до раптової смерті молочних корів)

Ефективність AviPremium D для телят:

  • Більш високі прирости, Збільшення мязової маси +17%, покращує відновлення ваги у недоношених маловагових телятах
  • В період переходу з молока на концентрати: зниження порушень здоров'я, пов'язаних зі стресом (діарея), збереження здоров'я слизової оболонки кишечника
  • Усунення проблем при холодовому стресі або теплововому стресі

Ефективність AviPremium D для корів:

  • При сезонній зміні раціонів, і зміні раціонів в перехідний період для збереження здоров'я слизової оболонки кишечника
  • Запобігання NEBAL та для більш здорової печінки
  • Зниження негативного ефекту SARA (високий вміст крохмалю в кишечнику руйнує кишковий мікробіом, підвищуючи рівень LPS (ендотоксину) і призводячи до запалення кишечника до ДИРАЧНОГО КИШЕЧНИКА.
  • Зниження негативного впливу вологого сінажу, зараженого клостридіями
  • Покращує метаболізм глюкози, чутливість до інсуліну та запобігає надмірному збільшенню ваги у тварин із ожирінням

Загалом можна сказати, що масляна кислота в шлунково-кишковому тракті є первинним джерелом енергії ентероцитів і позитивно впливає на нормальну проліферацію та цілісність слизової оболонки кишечника, виявляє протизапальні властивості у кишечнику.

Також прямий вплив на відновлення та збереження кишкового бар'єру після пошкоджень. Таким чином, ефекти масляної кислоти, що стимулюють зростання у здорових тварин, можуть бути пов'язані з підвищеною засвоюваністю поживних речовин, стимуляцією секреції травних ферментів, модифікацією кишкової флори та покращенням цілісності слизової оболонки кишечника та місцевої імунної системи.

AviPremium D - (Трибутирин (630 г/кг) містить 550 г чистої масляної кислоти в перерахунку на 1 кг, що робить його одним з висококонцентрованих та найбільш конкурентоспроможних джерел масляної кислоти на ринку Масляної кислоти з трибутирину хімічно захищена (пов'язана з гліцерином) та доставляється у верхні відділи шлунково-кишкового тракту після дії ліпази.

[contact-form-7 id="340" title="Замовлення"]