Перейти до вмісту

Microtinic CNC - це мікрокапсульована форма Холин Хлорида, Ніацина та L-Карнітіна, захищена від рубця, для високопродуктивних молочних корів і жуйних тварин

cnc
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

Синергічна комбінація карнітину, ніацину та холіну сприяє покращенню метаболізму організму на ранніх стадіях лактації та ліпідного обміну у транзитних корів.
Дана комбінація покращує репродуктивні та оздоровчі показники тварини: покращена функція печінки, більш циклічна охота, подовжена репродуктивна тривалість життя, збільшення виробництва молока, збільшення відсотка жиру і білків та більша продуктивність.

Дозування:
60-75 г/голова/доба

Протягом останніх днів тільності та перших трьох місяців лактації молочна худоба мобілізує значну кількість жирових запасів, щоб компенсувати потребу в енергії через виробництво молока.

Синергічна комбінація карнітіну (В11), ніацину (В3) та холіну (В4) сприяє покращенню метаболізму організму на ранніх стадіях лактації.

  • Карнітін сприяє окисленню довголанцюгових жирних кислот.
  • Ніацин діє як антиліполітик, обмежуючи надмірну мобілізацію жирових запасів.
  • Холін як джерело метильних груп, обмежує інфільтрацію жирів у печінці, запобігаючи виникненню явищ кетозу.

 

Покращуючи репродуктивні та оздоровчі показники тварини: покращена функція печінки, більш циклічна охота, подовжена репродуктивна тривалість життя, збільшення виробництва молока, збільшення відсотка жиру та білків та більша продуктивність.

Після отелу виникає критичний період, що пов’язаний із зростанням добових надоїв. У цей час потреба у метаболічній енергії, протеїні і мінеральних речовинах значно зростає, порівняно із періодом сухостою.

У цей період високопродуктивні корови відчувають дефіцит енергії, навіть за дотримання всіх вимог годівлі та утримання, внаслідок того, що споживання корму відстає від потреби в енергії та активних метаболітах для синтезу молока.

Чим вища продуктивність корів, тим вищою буде величина енергетичного дефіциту. Недостатність метаболічної енергії приведе до раннього початку піку лактації та швидкому спаду лактаційної кривої. Корова змінює власний метаболізм після отелу. Ці зміни необхідні для підтримки виробництва молока в першій фазі лактації.

Корови мають генетичний потенціал, і наша місія полягає в тому, щоб повністю дати йому можливість проявити себе.

[contact-form-7 id="340" title="Замовлення"]