Перейти до вмісту

Aviplus R — це мікрокапсульована форма суміши органічних кислот (OA) та природних ідентичних сполук (NIC), захищена від рубця, для високопродуктивних молочних корів і жуйних тварин

aviplusr
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

AVIPLUS R ефективно працює під час стресового періоду (тепловий стрес, перехідний стрес, кормовий стрес) є хорошим рішенням для захисту здоров’я кишківника та його бар’єрної функції! AVIPLUS R це антимікробна, протизапальна та антиоксидантна функція. Знижує патогенну мікрофлору.

Дозування:
25-50 г/голова/доба

Слизова оболонка кишківника складається з одного шару, а не з багатошарового епітелію, як у рубці. Простіша гістологічна структура робить епітелій задньої кишки більш сприйнятливим до кислотного пошкодження, пошкодження бар’єру та транслокації токсинів, ніж рубець

AviPlus R має антимікробну дію, зберігаючи здоров'я кишківника, покращуючи дію кишкового бар'єру.

Мікрокапсульована суміш органічних кислот (OA) та природних ідентичних сполук (NIC): Лимонна кислота, Сорбінова кислота, Тимол, Ванілін.

Усі поживні речовини захищені ексклюзивною матрицею рослинного жиру, яка забезпечує чудовий байпас, в результаті ми отримуємо:

 • Модуляцію корисної мікрофлори
 • Сильну антимікробну активність при рН кишківника
 • Стимуляцію швидкості росту
 • Високу антимікробну, протизапальну та антиоксидантна активність, зниження патогенної мікрофлори.

Дисфункціональна кишкова мікробіота пов’язана зі збільшенням кишкової проникності.

Перфорація кишківника пропускає токсини в печінку, де вони викликають пошкодження клітин печінки, знижуючи синтез важливих поживних речовин. Запалення викликає імунну відповідь, яка буде використовувати як паливо білки, переважно метіонін (проліферація нейтрофілів) та глюкозу. Токсини, що потрапляють в кров, матимуть негативний вплив і викликають запальний процес у вимені (мастит) і в матці (метрит).

Знижена бар’єрна функція епітелію збільшує транслокацію цих ендотоксинів (ЛПС, що надходять із стінок клітин мертвих грамнегативних бактерій) та інших імуногенних сполук із травного тракту, що може бути причиною запалень та імунної відповіді.

Найкращий спосіб — утримувати запалення на низькому рівні та усувати його якомога швидше. Високий і довший період запалення вимагає більше енергії та білка для імунної відповіді, що знижує продуктивність і стан здоров’я корови, що призводить до погіршення відтворення.

Чим краща бар’єрна функція, тим менше токсинів потрапляє в кишкову стінку, швидше усуваючи цикл запалення, покращуючи здоров’я та продуктивність.

Нормальний метаболічний статус - краща імунна відповідь - швидке зникнення запалення

Ефективність застосування Aviplus R:

 • Зменшення реакції на тепловий стрес
 • Зменшення реакції стада на стрес від вакцинації
 • Швидка нормалізація ректальної температури
 • Підвищення продуктивності
 • Зменшення кількості соматичних клітин
 • Зменшення захворюваності на метрит
 • Зменшення відкритих днів та вищий індекс осіменінн

AVIPLUS R під час стресового періоду (тепловий стрес, перехідний стрес, кормовий стрес) є хорошим рішенням для захисту здоров’я кишківника та його бар’єрної функції!

[contact-form-7 id="340" title="Замовлення"]