Перейти до вмісту

Microtinic AD3E – це мікрокапсульована форма вітамінів A, D3, E, захищена від рубця, для високопродуктивних молочних корів і жуйних тварин

ad3e
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

Найголовніші вітаміни для корів — це A, D і Е, особливо перед отеленням, і коровам в першій фазі лактації і тому рекомендується додаткове їх введення.

Брак вітамінів, призводить до пізньої овуляції та нециклічної охоти, при цьому час першої природньої охоти після отелення затримується. Ці вітаміни впливають на зменшення випадків виникнення маститу та підтримують захисний механізм організму. Комбінація вітаміну Е і А запобігають затримці посліду у корів.

Ефективність Microtinic AD3E для молочних корів:

  • Зміцнює імунну систему
  • Зміцнює, захищає і регенерує шкіру і щілину оболонки (кишківника
    абсорбція, клітини виділення - мастит, матка - метрит)
  • Сприяє фертильності за рахунок поліпшення овуляції, імплантації
    та гормональної активації тільності
  • Регулює процеси росту та диференціації в клітинному метаболізмі
    шляхом перенесення 300 раніше ідентифікованих генів (транскрипція та
    експресія генів)

Дозування:

для телят: 0,1-0,2 г/гол/добу,
для корови: 0,3-0,5 г/гол/добу

Жиророзчинні вітаміни в Microtinic AD3E мікрокапсульовані в ліпідній матриці, щоб обійти рубець і бути високодоступними на рівні кишківника. Жиророзчинні вітаміни можуть руйнуватися під дією мікрофлори рубця.
Потрапляючи в кишківник, ліпази починають перетравлювати ліпідну матрицю, вивільняючи жиророзчинні вітаміни та роблячи їх доступними для всмоктування. Технологія гарантує, що поживні речовини всмоктуються в кишковому тракті завдяки спеціальному розміру частинок.

Найголовніші вітаміни для корів — це A, D і Е. Вітаміни групи B у корів з низькими надоями мікрофлора рубця може синтезувати сама. Але для високопродуктивних корів, особливо перед отеленням, і коровам в першій
фазі лактації рекомендується додаткове введення.

Брак каротину, особливо бета- каротину з високою біологічною активністю, призводить до пізньої овуляції та нециклічної охоти, при цьому час першої природньої охоти після отелення затримується.

Каротин і вітамін А виявляє антибактеріальну здатність на слизовій оболонці дійок, не допускаючи проникнення бактерій, що, в свою чергу, знижує ймовірність виникнення маститу і підвищення кількості соматичних клітин. Корови здатні зберігати каротин в організмі в невеликій кількості. Вітамін А корова може зберігати в печінці, але у високопродуктивних корів велика кількість цього вітаміну виходить разом з молоком. Саме через це потрібно постійно поповнювати запаси вітаміну А в організмі корови. Рівень каротину в організмі корів знаходиться на критичній позначці в період сухостою та після отелення, особливо взимку. Саме в ці періоди рекомендується вводити бета-каротин.

Потребу корів у вітаміні А можна забезпечити бета-каротином, але ефективність його перетворення не оптимальна, через це потрібно давати вітамін А в захищеній формі. При недостатній кількості вітаміну А, бетакаротин, що надходить з кормами, перетворюється на вітамін А і не може впливати безпосередньо. Вітамін А відповідає за імунну відповідь і регенерацію клітин, що сприяє загоєнні і захисту вимені і матки.

Потреба у вітаміні Е у високопродуктивних корів не задовольняється кормами, його потрібно вводити додатково. Критично низький рівень вітаміну Е в крові корів спостерігається в період сухостою і на початку лактації. Цей вітамін впливає на зменшення кількості соматичних клітин, знижує випадки виникнення маститу та підтримує захисний механізм
організму. Комбінація вітаміну Е і бета-каротину запобігає затримці посліду у корів.

Вітамін Е. Забезпечує стабільну роботу всіх внутрішніх органів, забезпечує максимально ефективний процес обміну речовин. При нестачі у тварин можуть виникнути проблеми з розмноженням.

Вітамін D - це група жиророзчинних секостероїдів, відповідальних за підвищення кишкового всмоктування кальцію, магнію та фосфату та багато інших біологічних ефектів. Вітамін D відіграє важливу роль у гомеостазі та
метаболізмі кальцію Вітамін D. Ключовий елемент для зміцнення кісток кальцієм. При нестачі цього елемента у молодняку може розвинутися рахіт. Тому вітамін Д для корів вкрай важливий і повинен бути постійно в раціоні, в такому випадку вони будуть набагато більше давати молока.

 

 

[contact-form-7 id="340" title="Замовлення"]