Перейти до вмісту

Microtinic® B-Complex — це мікрокапсульована форма вітамінів групи В, захищена від рубця, для високопродуктивних молочних корів і жуйних тварин

b-complex
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

Мікрокапсульована суміш вітамінів: пантотенова кислота (B5), піридоксин (B6), біотин (B7), фолієва кислота (B9)
Додавання вітамінів групи B підвищить ефективність енергетичного та білкового обміну, покращуючи продуктивність без більшого споживання корму та забезпечуючи кращий стан здоров’я та відтворення.

Дозування:
3-5 г/гол/день протягом всієї лактації

Вітаміни групи B, які постачає Microtinic B-Complex (пантотенова кислота (B5), піридоксин (B6), біотин (B7), фолієва кислота (B9)), мікрокапсульовані в спеціальній ліпідній матриці, щоб обійти рубець і бути доступними на рівні кишківника. Потрапляючи в кишківник, ліпази починають перетравлювати ліпідну матрицю, вивільняючи вітаміни та роблячи їх доступними для всмоктування.

Технологія гарантує, що вітаміни Microtinic® B-Complex всмоктуються в тонкому кишківнику завдяки спеціальному розміру частинок.

Захист Microtinic® B-Complex адаптований до часу травлення жуйних тварин.

Вітаміни групи В синтезуються в рубці, але в перехідному періоді їх недостатньо.

Фолієва кислота (В9) впливає на кровотворення, стимулює утворення еритроцитів та лейкоцитів, знижує вміст холестерину у крові. При авітамінозі розвивається недокрів'я. Вітамін входить до складу ферментів, що беруть участь в біосинтезі метіоніну, пуринових основ.

Фолієва кислота є одним з ферментів синтезу амінокислот і бере участь в обміні холіну. Потреба в цьому вітаміні росте зі збільшенням вмісту вітаміну В12.

Біотин (B7) є кофактором в метаболізмі жирних кислот, лейцину і в процесі глюконеогенезу. Входить до складу ферментів, що регулюють білковий і жировий обмін, має високу активність. Бере участь в синтезі глюкокінази — ферменту, що регулює обмін цукрів. Є коферментом різних ферментів, у тому числі і транскарбоксілаз. Бере участь в синтезі пуринових
нуклеотидів. Є джерелом сірки, яка бере участь у синтезі колагену. За участю біотину протікають реакції активації і перенесення СО2.

Піридоксин (B6) — бере участь в утворенні еритроцитів; бере участь в процесах засвоєння нервовими клітинами глюкози; необхідний для білкового обміну; бере участь в обміні жирів; надає ліпотропний ефект, достатня кількість піридоксину необхідна для нормального функціонування печінки.

Пантотенова кислота (B5) всім тваринам потрібна пантотенова кислота для синтезу коферменту А (КоА) – необхідного для метаболізму жирних кислот – а також, загалом, для синтезу та метаболізму білків, вуглеводів і жирів.

Вітаміни групи В беруть участь в білковому, амінокислотному, вуглеводному і жировому обміні в печінці. Додавання більшої кількості вітаміну B підвищить ефективність енергетичного та білкового обміну, покращуючи продуктивність без більшого споживання корму та забезпечуючи кращий стан здоров’я та відтворення.

Розпад вільних вітамінів групи В, що надходить із корму, у рубці є високим, тому додавання має здійснюватися у захищеній формі:

[contact-form-7 id="340" title="Замовлення"]