Перейти до вмісту

Microtinic® B12 — це мікрокапсульована форма вітаміну B12, захищена від рубця, для високопродуктивних молочних корів і жуйних тварин

b12
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

Вітамін B12 відіграє ключову роль у багатьох метаболічних шляхах (транс-метилювання, глюконеогенез, бета-окислення жирних кислот), залучених до енергетичного та білкового метаболізму корови.

Дозування:
0,5 г/голова/доба

Вітамін B12 відіграє ключову роль у багатьох метаболічних шляхах (транс-метилювання, глюконеогенез, бета-окислення жирних кислот), залучених до енергетичного та білкового метаболізму корови.

Вітамін B12 у Microtinic B12 мікрокапсульований у ліпідній матриці, щоб обійти рубець і бути високодоступним на рівні кишківника.

Потрапляючи в кишківник, ліпази починають перетравлювати ліпідну матрицю, вивільняючи вітамін В12 і роблячи його доступним для всмоктування. Технологія гарантує, що вітамін B12 всмоктується в тонкому кишківнику завдяки спеціальному розміру частинок. Захист Microtinic® B12 адаптований до часу травлення жуйних тварин.

Вітамін В12 або Кобаламін — це вітамін групи В, що бере безпосередню участь у кровотворенні, приймає участь у регулюванні вуглеводного і жирового обміну в організмі.

Вітамін В12 відіграє надзвичайно важливу роль у функціонуванні нервової системи, впливаючи на роботу всіх органів. Якщо в організмі бракує вітаміну В12, це також призводить до дефіциту вітаміну В1, навіть при достатній його кількості в їжі. Дефіцит В 12 може призвести також до розладу залоз внутрішньої секреції, порушення травлення. Хронічна недостатність його призводить до необоротного руйнування нервів.

Цей вітамін бере активну участь в обміні білків, жирів і вуглеводів в тісній взаємодії з вітаміном С, фолієвою та пантотеновою кислотами. Вітамін В12 бере участь в метаболізмі фолієвої кислоти при виробленні холіну. Він оживляє також запаси заліза в організмі, яких, як правило, не вистачає. Вітамін B12 забезпечує вступ каротинів в обмін речовин і їх перетворення в активний вітамін А. Нарешті, у взаємодії з іншими речовинами вітамін В12 запускає синтез дезоксирибонуклеїнової і рибонуклеїнової кислот.

Дефіцит вітаміну B12 призводить також до нестачі карнітину, необхідного для розщеплення жирів у мітохондріях. Для засвоєння вітаміну B12 у кишечнику потрібна достатня концентрація кальцію.

[contact-form-7 id="340" title="Замовлення"]