Перейти до вмісту

Microtinic® PP — це мікрокапсульована форма вітаміну PP (нікотинової кислоти), захищена від рубця, для високопродуктивних молочних корів і жуйних тварин

pp
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

Нікотинова кислота викликає судинорозширювальну дію, що може бути корисним для корів у стані теплового стресу. Додавання нікотинової кислоти під час перехідного періоду та у новотільних корів може бути корисним для зниження концентрації NEFA у плазмі завдяки її антиліполітичному ефекту. Ніацин знижує розпад жиру в організмі і запобігає кетозу, покращує енергетичний баланс та збільшується виробництво пропіонової кислоти в рубці.

Дозування:
15 г/голова/доба

Нікотинова кислота (В3), або ніацин викликає судинорозширювальну дію, що може бути корисним для корів у стані теплового стресу.

Додавання нікотинової кислоти під час перехідного періоду та у новотільних корів може бути корисним для зниження концентрації NEFA у плазмі завдяки її антиліполітичному ефекту. Додавання нікотинової кислоти як Microtinic® PP запобігає розпаду ніацину в рубці.

Ніацин знижує розпад жиру в організмі і запобігає кетозу, покращує енергетичний баланс та збільшується виробництво пропіонової кислоти в рубці. Вводити ніацин рекомендується в кінці сухостою і на початку лактації.

94-99% ніацину розкладається в рубці. Тому він повинен бути в захищеному вигляді!!!

Ефективність роботи ніацину:

У термонейтральному стані:

  • Ніацин зупиняє мобілізацію жиру з ліпідних відкладень, зменшуючи надмірну кількість NEFA в крові.
  • Метаболізм печінки не буде перевантажений, зберігаючи її функціональність для інших функцій, таких як синтез сечовини, виробництво гормонів-антиоксидантів (GSH).
  • Оскільки ніацин є коферментативним фактором у шляхах енергетичного обміну, енергетичний метаболізм стає більш ефективним.

У період теплового стресу 

  • Ніацин має судинорозширювальний ефект, посилюючи передачу тепла від серцевини до шкіри, сприяючи втраті тепла.
  • Інкапсульований ніацин у лактуючих корів із легким термічним стресом збільшує втрату тепла через випаровування та знижує температуру.
  • Підвищує рівень вільного ніацину в плазмі та втрати тепла на випаровування під час пікового теплового навантаження.
  • Знижує вагінальну температуру у лактуючих дійних корів при помірному тепловому навантаженні.

[contact-form-7 id="340" title="Замовлення"]