Перейти до вмісту

SmartSel - це мікрокапсульована форма селеніту натрію, захищена від рубця, для високопродуктивних молочних корів і жуйних тварин

smartsel
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

Селен є незамінним мікроелементом. Його дефіцит асоціюється з порушенням росту, відтворення та здоров’я худоби. Селен покращує функцію імунної системи, зокрема клітинно-опосередкований імунітет; у корів це також зменшує поширеність і тяжкість маститу.

Дефіцит Селену негативно впливає на імунну систему, підвищує стрес і сприйнятливість до захворювань.
Селен вважається важливим мікронутрієнтом для худоби, незважаючи на дуже вузький запас безпеки між ефективною та токсичною дозами. Функції селену з точки зору харчування пов’язані з вітаміном Е. Селен відіграє центральну роль у підтримці цілісності клітинних мембран.

Дозування:
для лактуючих корів ми можемо додавати 1 г SmartSel щодня
для сухостійної корови 0,5 г/корову/день

SmartSel - мікрокапсульоване джерело селеніту натрію. Селеніт натрію піддається хімічному відновленню та подальшій нерозчинності в рубці мікрофлорою, що спричиняє зниження біодоступності селену.

Селен (Se) є незамінним мікроелементом. Його дефіцит асоціюється з порушенням росту, відтворення та здоров’я худоби. Селен має вирішальне значення для гомеостазу окисного статусу тварин. Він відіграє важливу роль як структурний компонент глутатіонпероксидази та інших ферментів антиоксидантної системи.

Селен покращує функцію імунної системи, зокрема клітинно-опосередкований імунітет; у корів це також зменшує поширеність і тяжкість маститу.

Дефіцит селену негативно впливає на імунну систему, підвищує стрес і сприйнятливість до захворювань. Через знижений імунітет, що передається від матері, відсутність біодоступного селену в раціоні, смертність телят підвищується, а також ризик міодистрофії.

Мікрокапсульований Селен, на відміну від незахищеного більш придатний, при складанні раціонів із високою доступністю метіоніну в кишківнику (тобто згодовування метіоніну, захищеного рубцем), оскільки всмоктування селен-метіоніну може бути порушене через конкуренцію за місце всмоктування метіоніну в кишківнику. Крім того, молозиво та молоко, збагачені Se, здатні передавати більшу кількість Se новонародженому теляті, зміцнюючи імунну систему та знижуючи рівень смертності.

Окрім поживної ролі для корови та теляти, підвищення вмісту селену в коров’ячому молоці також може бути корисним для людей, які споживають збагачене селеном молоко. Нарешті, мікрокапсуляція Na-селеніту забезпечує більшу безпеку для працівників, зменшуючи можливість прямого вдихання пилу під час роботи з вільним селенітом натрію під час виробництва кормів.

Хронічна токсичність: Селен є важливим елементом, який має вузький запас безпеки, при цьому різниця між адекватними та потенційно токсичними концентраціями в раціоні становить приблизно 10-20 разів. Максимально допустимі концентрації селену в більшості кормів для худоби вважаються 2-5 г, хоча деякі вважають, що 4-5 г можуть пригнічувати ріст.

[contact-form-7 id="340" title="Замовлення"]