Перейти до вмісту

Транзишн ВБ – кормова добавка, розроблена спеціально для транзитних корів. Зміцнює імунітет та загальний стан здоров’я корів.

transition vb
Please enable JavaScript in your browser to complete this form.

ПРАВИЛЬНИЙ ТРАНЗИТНИЙ ПЕРІОД = ГАРНИЙ ПРИБУТОК Транзитний період є дуже стресовим періодом, в організмі починається ряд змін. Корова переходить від періоду тільності та готується до отелення. Для забезпечення необхідної енергії, що потрібна для лактації, у корови відбувається метаболічна адаптація.

Здатність корови впоратись з цими метаболічними потребами знижується. В печінку, яка є ключовим органом, потрапляє жир, внаслідок чого знижується можливість поглинати токсини, синтезувати білок, глюкозу та жир. Добре відомо, що жирна печінка погіршує продуктивність, загальний стан здоров'я та репродуктивну функцію корів. Все це призводить до підвищення ветеринарних витрат, збільшення інтервалу між отеленням, зменшення виробництва молока та скорочення життєвого циклу. Прощавай, прибуток.

Подолання транзитних проблем, оптимізація продуктивності та репродуктивної функції можливе за рахунок збільшення споживання сухої речовини та уникнення накопичення жиру в печінці. За ідеальних умов, корову слід годувати поживними речовинами, які посилюють роботу печінки та підтримують потреби організму під час тразитного періоду.

[contact-form-7 id="340" title="Замовлення"]